Udělejte rozhodnutí, buďte o kousek dál před ostatními. Díky výkladu karet a logickým vysvětlením, které dávají smysl, dokážete situaci porozumět a správně se rozhodnout.

„Osud není věcí náhody - je věcí volby. Není to něco, na co je třeba čekat - je to něco co je možné uskutečnit.“  Michio Kaku

Výklad karet přes internet

je plnohodnotný výklad karet, nemusíte se bát, že byste o něco přišli.

30 minut on-line
490 Kč
Osobní výklad + 100 Kč
90 minut
890 Kč
Osobní výklad + 100 Kč

Po zaplacení se objednáte v objednávkovém kalendáři, kde si vyberete vyhovující termín. 

nebo se můžete objednat telefonicky na čísle +420 608 910 006

Osobně se setkáme  v cukrárně Up v HSM v Trutnově u posledního stolu u okna, je tam soukromí.

Buďto budete spokojení nebo jednoduše nezaplatíte

Pokud nebudete s mým výkladem spokojení nemusíte mi za něj zaplatit nebo vám peníze vrátím zpět na účet.

Nebudu se na vás zlobit, ani se vás na nic ptát.

Pani Marcelka mi pomôže vždy keď stojím pred ťažkými rozhodnutiami. Hlavne vo vzťahoch. Nielen pomocou kariet, ale aj empaticky. Pomôže mi vidieť väčší obraz alebo niečo, čo som prehliadla. A hlavne, jej slová sú povzbudzujúce a upokojujúce, vedia vliať trosku svetla aj tam kde je úplne tma.
Prvýkrát sme spolu volali pred dvoma rokmi a musím povedať že to ako pani Marcelka vidí vývoj v životných situáciách je celkom presný a veci sa častokrát stanú tak alebo veľmi podobné ako mi povedala. Pre mňa osobne sú jej rady prínosom na mojej životnej ceste.
Určite odporúčam a hlavne ďakujem!

Merry

Paní Marcelce moc děkuju za krásný výklad, pomohla mi si uvědomit některé věci. Je velmi empatická a příjemná. S výkladem jsem byla naprosto spokojená a nadšená. Žádná kartářka mi nedokázala tak přesně popsat mou situaci a věřím, že má opravdu dar.
Líbí se mi, že říká tak jak věci jsou a nemaže med kolem pusy. Ráda se na paní Marcelu znovu obrátím, až budu potřebovat.
Mohu jen doporučit! Děkuji a přeji hodně štěstí 

Blanka

Na co se mě často ptáte

Jak funguje výklad karet?

Přiznávám se, že nevím. Možná existuje nějaká vyšší síla, něco, čemu úplně nerozumíme. Možná je to jen přenos, vzájemné napojení, nevím. Není potřeba všemu rozumět, stačí jen věřit, že to funguje. Je to stejné, jako když na někoho myslíš a on ti zavolá. Je to nějaký přenos myšlenek, kterému nerozumíš, přesto funguje. 🙂

Je výklad po internetu plnohodnotný výklad?

Ano, aplikace whatsApp a Messenger umožňují komunikaci s obrazem. Nemusíš se proto bát, že by výklad byl neosobní. Většinu výkladů dělám přes internet.

Nevadí, když si karty nevybírám sama?

Moje zkušenost je, že nevadí. Ani klientům při osobním výkladu nedávám karty do ruky.