REFERENCE,
VZKAZY, PŘIPOMÍNKY

„NežEŇ SE ZA MINULOSTÍ A NEZTRÁCEJ SE V BUDOUCNOSTI. MINULOST UŽ NENÍ. BUDOUCNOST JEŠTĚ NEPŘIŠLA. ŽIVOT JE TADY A TEĎ.“  Buddha

 

Děkuji za vaší referenci, která ostatním usnadní rozhodnout se o případné spolupráci se mnou a mně pomůže  ještě více vylepšovat služby, které vám nabízím. 

FORMULÁŘ NAJDETE NA KONCI STRÁNKY

 1. Denisa napsal:

  Moc děkuji za výklad a navedení směru k tomu co chci vyřešit a čeho chci dosáhnout. Doporučuji.

 2. Štěpánka napsal:

  Dobrý den, děkuji za dnešní výklad, ale i za pomoc, která mi byla poskytnuta. Marcelka, dokázala svým lidským přístupem, empatií a citlivostí, abych se podívala jejíma očima na svůj problém, co a kde vlastně dělám za chybu, jak mluvím a jak to cítí a vnímá ten druhý. Už vím, kde se pak rodí nedorozumění, nepochopení jeden druhého… Teď mohu lépe napravovat své chyby, lépe na sobě zapracuji. Děkuji a přeji mnoho spokojených lidiček jako jsem já. 🙂 Štěpánka

 3. Hanka napsal:

  S paní Marcelkou jsem v kontaktu už tři roky a můžu říct, že jsem hledala dlouho svoji kartářku, mnoho let, a našla jsem ji v paní Marcelce. Stala se moji kamarádkou a zároveň psycholožkou. Moc mi pomohla v nejtěžších chvílích a jsem ji za to moc vděčná. ❤️ Předala jsem kontakt kamarádce a ta byla unešená. Nebála jsem se Marcelu doporučit protože jsem věděla, že nezklame. Kamarádka byla moc příjemně překvapená. Každopádně paní Marcelka co řekla, to se mi splnilo, po dobu celých tří let. Děkuji Vám za Vaší podporu a oporu. ❤️ Po třech letech jsem konečně šťastná a vyrovnaná a to také díky tomuto člověku, Marcelce. Děkuji ❤️

  Všem přeji krásný a ničím nerušený den, Hanka

 4. krejcarova.m@volny.cz napsal:

  Dobrý den Hanko, děkuji za Vaši referenci. Moc si vážím dlouhodobé důvěry, kterou ke mně máte.

 5. Natalie napsal:

  Paní Marcelu mužů jen doporučit. Není typ co říká věci co chcete slyšet, ale typ co nelže a opravdu řekne co v kartách vidí. Mám problém se lidem otevřít, ale paní Marcela dokáže otevřít člověka a opravdu dát pohled a rady které člověk často nechce slyšet, ale v hloubi duše ví, že jsou pravdivé. Moc doporučuji a opravdu věřím, že má vrozené nadáni a dovede člověku poradit. Děkuji Marcelko ještě jednou.

 6. Blanka napsal:

  Paní Marcelce moc děkuju za krásný výklad, pomohla mi si uvědomit některé věci. Je velmi empatická a příjemná. S výkladem jsem byla naprosto spokojená a nadšená. Žádná kartářka mi nedokázala tak přesně popsat mou situaci a věřím, že má opravdu dar.
  Líbí se mi, že říká tak jak věci jsou a nemaže med kolem pusy. Ráda se na paní Marcelu znovu obrátím, až budu potřebovat.
  Mohu jen doporučit! Děkuji a přeji hodně štěstí 🙂 Blanka

 7. Merry napsal:

  Pani Marcelka mi pomoze vždy ked stojím pred tazkými rozhodnutiami. Hlavně vo vztahoch. Nielen pomocou kariet, ale aj empaticky. Pomoze mi videt vacsi obraz alebo nieco, co som prehliadla. A hlavne, jej slova su povzbudzujuce a upokojujuce, vedia vliat troska svetla aj tam kde je uplne tma.
  Prvy krat sme spolu volali pred dvami rokmi a musim povedat ze to ako pani Marcelka vidi vyvoj v zivotnych situaciach je celkom presny a veci sa casto krat stanu tak alebo velmi podobne ako mi povedala. Pre mna osobne su jej rady prinosom na mojej zivotnej ceste.
  Urcite odporucam a hlavne dakujem ! 🙂

  • krejcarova.m@volny.cz napsal:

   Merry, děkuji za Vaše hodnocení a přeji hodně štěstí na Vaší cestě.

 8. Pett napsal:

  Před pár lety jsem se ocitla v tíživé osobní situaci. Paní Marcelka mi v té době svým přístupem nastinila, jak se situace má a co by pro mě bylo nejlepší. Moc mi to pomohlo a já nelituji svého rozhodnutí..
  Nedávno jsem opět potřebovala učinit důležité rozhodnutí, jak v osobním, tak i pracovním životě. Paní Marcela opět nezklamala.
  Mohu jen doporučit

  • krejcarova.m@volny.cz napsal:

   Petro, děkuji za Vaše hodnocení a držím palce, ať se Vám v životě daří.:)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů