KONZULTACE VE SVĚŘOVADLE 

Nejrychlejší cesta k nalezení zdravého sebevědomí, osobní spokojenosti i vyléčení vztahů

„Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.“  Seneca

SVĚŘOVADLO JE BEZPEČNÉ MÍSTO PRO TVOJE BOLÍSTKY.

Máš pocit že...

... snažíš se, všechno děláš, jak nejlépe dovedeš a pořád je to málo. Nikdo tě neocení, děti už tě nepotřebují a partnerský vztah už není to, co býval. Mockrát už jsi přemýšlela o tom, jestli třeba není vina na tvojí straně, ale nevíš, co bys ještě měla uděla lépe.

Chtěla bys být zase šťastná a chceš to i pro všechny, které máš kolem sebe, ale čím dál častěji tě přepadá pocit, jestli by nebylo lepší se raději na všechno vykašlat.

Tak to jsi tady úplně správně.

Můžeš se ke mně objednat na konzultaci nebo vyzkoušet konzultaci na 30 minut ZDARMA.

Messenger-WhatsApp-Skype-osobně

Vyzkoušej 30 minut konzultace zdarma

Vyzkoušej, podporu a vedení, které ti může být pomocnou rukou pro dosažení skvělého výsledku, ať už je tvůj problém jakýkoliv. 

Mít pro sebe bezpečný prostor a v něm někoho, kdo tě vyslechne a poradí, někoho, kdo tě nebude soudit za to, co jsi udělala nebo neudělala nebo co jsi měla udělat jinak, možná lépe. Nebude hodnotit tvoje pocity a emoce a hlavně nebude říkat: „Vykašly se na to, to časem přejde."

Protože ono to samo nepřejde, ani se to nevyřeší.

Můžeš to jen na chvíli odsunout, možná  někam schovat, zastrčit pod koberec. Tím to ale nevyřešíš, bude to tam pořád. Dřív nebo později tě to dožene a bude to tady s tebou znovu a znovu. Až do okamžiku, než si uvědomíš, že možná něco děláš špatně, že bys něco měla změnit, začít dělat věci jinak. Teprve potom nastane změna, na kterou už dlouho čekáš. 

Ty otázky jsi si kladla už stokrát, možná tisíckrát: „Proč to nefunguje? Co dělám špatně?"

Když děláš věci s dobrým úmyslem, z lásky, z ochotou pomoci, může se stát že na to nepřijdeš celý svůj život. A všechno zůstane stejné.

Mohu ti podat pomocnou ruku a chvíli tě vést

S čím ti mohu pomoci

 • Najít kořeny problému.
  Většinou je opravdový problém někde jinde, než si myslíme, proto se stále vrací. Když nevíme, odkud problém vychází, jen stěží ho můžeme vyřešit. Je potřeba se podívat co nejvíce do hloubky.
 • Ujasnit si priority.
  Často tápeme v tom, co je pro nás opravdu důležité. Zmateně se pokoušíme řešit více věcí najednou, ale ke zlepšení nedochází. Někdy stačí vyřešit jednu věc a ostatní se dá do pohybu samo.
 • Srovnat si myšlenky a vytvořit postup
  Prozradím vám jednoduché techniky a postupy, které vás budou posouvat správným směrem a pomohou vám dosáhnout vytouženého výsledku.
 • Mohu tě osobně vést
  Krok za krokem, od schůzky ke schůzce. Společně vytvoříme přesný plán, podle kterého budeš postupovat. S mojí plnou podporou se ti nikdy nestane, že by ses někde po cestě zastavila a nevěděla, jak dál. Neustálý a trvalý postup je nezbytný k dosažení úspěchu.

Co ti mohu slíbit

 • Naprostou diskrétnost
  Všechno o čem spolu budeme mluvit, zůstane jen mezi námi.
 • Udělám pro tebe maximum
  Mohu ti nabídnout delší spolupráci, někdy jedna schůzka nestačí.
 • Najdeš pochopení a podporu, kterou potřebuješ
  Nikdy nebudu soudit tebe, ani posuzovat tvůj problém, ať se jedná o cokoliv.
 • Lidský přístup
  Mnohdy je blízká duše potřebnější, než psycholog.

Ať už tě trápí  cokoliv s čím si sama nevíš rady, ve Svěřovadle se můžeš vždy s důvěrou svěřit, poradit i najít řešení.

Obyčejnou změnou myšlení a chování, můžeš změnit mnohem víc, než tě kdy napadlo.

Jednoduše si vytvoříš novou budoucnost.

Rodina

Vylepšíš partnerský vztah, budeš mít více trpělivosti s dětmi, chuť opečovávat rodinu tak, aby se všichni v četně tebe cítili šťastní.

Osobní spokojenost

Tvoje zdraví i psychika se zlepší. Získáš lepší schopnost rozhodování. Dokážeš pozitivně ovlivnit všechny oblasti svého života i lidi, které v něm máš.

Přátelé

Budeš mít chuť bavit se, navazování nových partnerských i přátelských vztahů pro tebe bude snadnější. Získáš charisma díky kterému s tebou lidé budou rádi trávit čas.

Práce

Sebedůvěra v sebe sama, ve své schopnosti se navýší. Šéf ani protivná kolegyně už tě tak snadno nerozhodí. Zlepší se tvé vztahy na pracovišti. Znovu budeš mít chuť do práce.

Zatím, co přemýšlíš o tom, jestli se máš ve Svěřovadle poradit nebo ne, jiným už se podařilo leccos vyřešit a od starostí se jim ulevilo.

Bez toho, aby ses dokázala podívat na problém s odstupem a udělala si plán, jak situaci řešit, se budeš neustále potácet v nejistotě a pocitu neschopnosti se vzniklou situací cokoliv udělat.

Necháš se vláčet okolnostmi, o kterých si myslíš, že na ně nemůžeš mít žádný vliv a prostě to musíš nějak vydržet...

Štěpánka 10.2.2021 (11:51) Dobrý den, děkuji za dnešní pomoc, která mi byla poskytnuta. Marcelka, dokázala svým lidským přístupem, empatií a citlivostí, abych se podívala jejíma očima na svůj problém, co a kde vlastně dělám za chybu, jak mluvím a jak to cítí a vnímá ten druhý. Už vím, kde se pak rodí nedorozumění, nepochopení jeden druhého… Teď mohu lépe napravovat své chyby, lépe na sobě zapracuji. Děkuji a přeji mnoho spokojených lidiček jako jsem já. 🙂 Štěpánka

Už během naší první schůzky získáš

Chuť vzniklou situaci vyřešit

Zlepšení psychické kondice

Schopnost úspěšného řešení problémů

Pohled  z nadhledu zjednodušší situaci

Nepříjemné napětí a stres zmizí

Zvýšení sebevědomí 

Promyšlené kroky  k vylepšení  situací

Načerpání pozitivní energie

Celkový stav klidu a pohody

Buď šťastná už dnes, ne až zítra

Vaše nejčastější otázky

Marcelo, bude mi stačit jedna konzultace?

Záleží na tom, co si potřebuješ vyřešit. Pokud si jen s něčím nevíš rady, potřebuješ trošku popostrčit, tak ti jedna schůzka stačit bude.

K čemu je vhodný balíček více konzultací?

Někdy je problém složitější a k jeho vyřešení je potřeba udělat více kroků. Na každé schůzce zhodnotíme výsledky kroků předešlých a podle jejich úspěšnosti naplánujeme další vhodný postup. Tak, abys dosáhla co možná nejlepšího výsledku. Balíček 5 konzultací můžeš získat za zvýhodněnou cenu pro věrné klientky.

Je pro mě vhodná dlouhodobá spolupráce, když znám techniky pro řešení mého problému?

Dlouhodobá spolupráce je vhodná v případě, že se ani se znalostí technik, postupů a různých cvičení nedokážeš posunout dál. Můžeš se cítit zahlceně a nevíš, odkud začít nebo pro tebe některé techniky nejsou vhodné, protože nejsi z nějakého důvodu schopná je aplikovat do svého života. V rámci dlouhodobé spolupráce rozklíčujeme tvoje možnosti. Povedu tě od jedné schůzky ke druhé, abys v sobě našla důvěru a sílu změnit to, co tě aktuálně trápí. Někdy potřebujeme, aby nám někdo řekl, teď udělej to a teď zas tohle, jinak se cítíme být úplně ztracené. Dlouhodobá spolupráce je vhodná pro ty ženy, které potřebují intenzivní vedení. Dlouhodobá spolupráce je nejvýhodnějším programem, který můžeš pro sebe využít.

Jaká je frekvence schůzek při dlouhodobé spolupráci?

Pro dosažení skvělých výsledků a udržení motivace je nutné scházet se 1x týdně.

Nechceš se mnou mluvit?

Nevadí. 🙂  Možná by ti stačilo se ze všeho jen vypsat. Je to skvělá technika, jak si ulevit. Já jí používám docela často.

Nebo se mě můžeš zeptat tady. Není to na nějaké velké rozebírání, ale jestli máš jen nějakou otázku, bude ti to stačit.

Příběhy ze Svěřovadla

Poděl se ve Svěřovadle o svůj příběh, řekni ostatním, jak jsi svou situaci zvládla. Buď motivací pro ostatní a dej jim skrze svůj příběh naději, sílu a víru v to, že život, dění kolem sebe, mohou změnit. Nebo vyprávěj svůj příběh proto, abychom věděly, že v tom nejsme sami. 

Zde je prostor pro tvůj příběh

Zeptej se Marcely

Možná máš jen nějakou otázku, se kterou si sama nevíš rady, ale objednat si konzultaci je pro tebe zbytečné. Napiš jí do Svěřovadla nebo se podívej, jestli na ní ve Svěřovadle nenajdeš odpověď. Často řešíme podobné zádrhele a potíže, možná už se někdo na něco podobného zeptal.

Zde je prostor pro tvoji otázku

Potřebuješ s něčím pomoci? Na něco se zeptat?

Napiš mi na marcela@marcelakrejcarova.cz 

nebo mi zavolej na +420 608 910 006