ZEPTEJ SE MARCELY NA COKOLIV

Když chceš něco ve svém životě změnit, potřebuješ někoho, kdo by tě vzal za ruku a ukázal ti směr, bude to tak pro tebe jednodušší.

„Zastavte se a užívejte života. Když budete příliš spěchat, neminete pouze to, co je kolem Vás, uteče vám také smysl toho, kam směřujete a proč.“  Eddie Cantor

Zeptej se mě

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Odpovědi na otázky, které mi pokládáte nejčastěji

Jde mezi lidmi napravit důvěra po odhalené nevěře? A může se člověk změnit?

Myslím, že za většinou nevěr je něco víc, než jen pouhý sex. Jde o nenaplnění osobních potřeb. Chci tím říct, že se většinou nikdo nezabývá tím, proč k nevěře došlo. Máme na všechny situace stejný vzorec. Ten kdo podvedl je viník a ten, kdo byl podveden je oběť. Každá nevěra nemusí být zradou, může být i únikem. Zapomenout se nedá, protože emoce , kterou způsobí je příliš bolestná, často na obou stranách. Přesto je možné, znovu partnerovi důvěřovat, pokud si obě strany dokáží uvědomit, proč k ní došlo. Někde jsem četla, že 97% partnerských vztahů se někdy setká s nevěrou. Má tedy smysl kvůli jedné nevěře spálit všechny mosty? Nikdo z nás není dokonalý a všichni si zasloužíme dostat alespoň jednu šanci na nápravu. A jestli se člověk může změnit? Jistě. Vyvíjíme se celý život na základě toho co se naučíme, jakými zkušenostmi projdeme, s jakými lidmi se setkáme....Kdyby to tak nebylo, zůstali bychom celý život dětmi.